Teenused

Meie töö eesmärk on alati kvaliteetsed ja kauakestvad lahendused.

Oma teenuste kvaliteedi tagamiseks töötame läbi kogu olemasoleva teabe, külastame objekti ja vajaduse korral pakume välja sobivaid lahendusi nii fassaadile üldiselt kui ka konkreetseid sõlmlahendusi.

Vali teenus:

Soojustamine

Fassaade soojustades kasutame kaht tüüpi lahendusi:

  • soojusisolatsiooni liitsüsteem,

millele leidub erinevaid viimistlusviise: krohv, klinkerplaat, lamelltellis, naturaalkivi jm

  • tuulutatavad fassaadisüsteemid,

mille kattematerjalid on väga erinevad: puit, kerge naturaalkivi (nt graniit, liivakivi), komposiitplaadid, klinkerplaat/tellis, viimistletud tsementkiudplaadid jm

Krohvimine ja renoveerimine

Krohvime ja renoveerime fassaade mitmekihiliste krohvisüsteemidega, mis sobivad ehitusfüüsikaliselt erinevate aluspindadega, luues sel moel kauni ja kestva fassaadi aastateks.

Fassaadihooldus

Hooldustöid teeb meie fassaadihoolduse osakond. Tegeleme põhiliselt bioloogilise saastega (vetikad, sammal, hallitus jms) määrdunud fassaadidega. Hooldustööde hulka kuuluvad keskkonnasäästlik pesu, pleekimiskindla ja püsiva viimistluskihi tagav värvimine, krohviparandused ning uue viimistluskrohvi paigaldus.

Küsi hinnapakkumist

Garantii

Garantii on õigekeelsussõnaraamatu ÕS 2018 järgi ’tagatis’. Mõlemat terminit kasutatakse ka õiguslikus kontekstis. Kvaliteet tähendab eesti keele seletava sõnaraamatu alusel toote, töö jne omaduste (sh püsivuse) kogusummat, mis näitab otstarbele vastavuse suhtmäära.

Garanteerime oma töö kvaliteedi kahes mõõtmes. Materiaalses mõttes on meie töö kvaliteet garanteeritud kindlustuslepinguga, mille oleme sõlminud kindlustusseltsiga. Leping hõlmab tehtud tööde garantiiaegset kindlustust ning vara- ja tegevuskindlustust. Põhimõtteliselt lähenedes tagame kvaliteedi ka inimlikul tasandil. Paneme töösse kogu oma teadmiste ja oskuste pagasi ning vastutame tulemuse eest kogu oma südametunnistusega, sest soovime, et klient oleks meie tööga rahul.

Siiski kehtib meie töö kvaliteedi tagamisel põhjendatuse ja mõistlikkuse põhimõte. See tähendab, et garantii alla ei kuulu näiteks:

  • äärmuslikes oludes päikesest, ilmastikust ning muust keskkonnamõjust tingitud viimistluskihi niiskumine, pleekimine, saastumine ja lagunemine
  • mehaanilisest koormusest põhjustatud fassaadi lagunemine
  • probleemsest lahendusest põhjustatud defektid, mis on tekkinud põhjusel, et klient keeldus Deckol Nordi pakutud korrektsest lahendusest

Iga objekti puhul vaatleme garantiid eraldi olenevalt objekti laadist, tellitud tööst ja kasutatavatest materjalidest. Täpse kokkuleppe sõlmime töövõtulepingus.