Ettevõttest

Deckol Nord on spetsialiseerunud fassaaditöödele, pakkudes asjatundlikku teenust nii era- kui ka juriidilistele isikutele.

  • Me keskendume alati kvaliteetsele lõpptulemusele.
  • Meil on kõrgel tasemel oskusteave ja praktilised oskused.
  • Töid teeme võimalikult keskkonnasäästlikult.

Oleme Eesti kapitalil põhinev fassaaditöid tegev ehitusettevõte. Juriidiliselt alustas Deckol Nord tegevust 2012. aastal, kuid on meeskonnana oleme tollase Deckol OÜ osakonnana tegutsenud juba aastast 2002.

Miks valida meid?

Kvaliteetse tulemuse saavutamiseks on otsustav toodete teadlik valik, tipptasemel teadmised lahenduste võimalustest ja hästi toimiv meeskond.

Kui oled otsustanud soojustada maja või renoveerida fassaadi, siis on see enamasti suur investeering. Kavandamisest, materjalivalikust ja töö kvaliteedist sõltub see, kui kaua kestab ja kui hea näeb fassaad välja, st kui tasuv on investeering.

Soovime pakkuda pikka aega kestvat lahendust ja seepärast vaatleme objekti alati tervikuna. Meie tähelepanu all on nii fassaad, avatäited, katus ja rõdud kui ka palju muud, mis puutub fassaadiga otseselt kokku.

See tähendab, et meie teenuses sisaldub alati ka:

  • projektlahenduste analüüs ja vajaduse korral uute sõlmlahenduste väljatöötamine
  • nõustamine materjalivalikul – ehitusfüüsikaliselt sobivad materjalid, soojusisolatsiooni paksuse vajadus ja kauakestvad viimistlusmaterjalid

Renoveerimise korral sisaldab meie teenus alati ka järgmist:

  • objekti ülevaatus – uurime olemasoleva viimistluse koostist ja seisukorda
  • probleemkohtade analüüs ja tekkepõhjuste väljaselgitamine
  • kogutud teabe alusel renoveerimislahenduse koostamine

Meie töötajad

Meie töötajate fassaaditööde kogemus sai alguse aastal 1998. Oleme omandanud teadmisi paljudelt fassaaditööde ja -materjalide koolitustelt üle Euroopa. Nende teadmiste praktikas kasutamine võimaldabki meil pakkuda kliendi ootustele vastavaid lahendusi.

Me ei hoia oma teadmisi ainult enda jaoks, vaid jagame neid ka teistega. Nii on meie töötajad koolitanud peatööettevõtjaid ja arhitekte, samuti ehituskoole, kust oleme värvanud töötahtelisi lõpetajaid. Meie töötajad on osalenud Eesti ehitusviimistleja kutsestandardi ja õppekava väljatöötamises.

Deckol Nord osaleb Eesti Ehitusviimistlejate Liidu töös, olles selle juhatuses ja krohvijate töögrupi liige.

Jaan Vikat

Fassaaditööde ja materjalide kogemus:

1998–2000 töö Viapak OÜ-s (nüüdne Espak Ehitustööd), projektijuht Fassaaditöödele spetsialiseerumine, esimesed objektid ja kogemused.

2000–2003 SIA Caparol Baltica Eesti filiaal, müügijuht
Ehituskeemia (sealhulgas fassaadimaterjalid) müük, koolitused ja konsultatsioonid.

2003–2012 SIA Caparol Baltica Eesti filiaal, filiaali juhataja
Filiaali juhtimine. Lisaks valdkonnapõhised koolitused, konsultatsioonid. Kogu Caparolis töötamise ajal läbinud palju koolitusi Saksamaal, mille käigus omandanud teadmisi ehituskeemia ja -füüsika alal.

al 2012 Deckol Nord OÜ juhatuse liige, tegevjuht

Marek Pragi

Fassaaditööde kogemus:

al 2019 Deckol Nord OÜ Eesti osakonna objektijuht

Pikka aega katusetöödega tegelenud ning aastail 2016–2018 objektijuhina tegutsenud, on Marek kohusetundlik, korrektne ja teadmishimuline. Igapäevatöö objektil ja meeskonna tugi annavad talle indu ennast arendada, et saada samuti valdkonna spetsialistiks.

Silver Kundel

Fassaaditööde kogemus:

2014–2018 Deckol Nord OÜ Soome osakonna eestööline Soomes

al 2018 Deckol Nord OÜ Soome osakonna objektijuht ja eelarvestaja

Helina Uibo

al 2015 Deckol Nord OÜ raamatupidaja-personalispetsialist